4 Tane Bebeğimiz Oldu

Miyhavponmil

Kedim komşunun bahçesine doğurmuş geçen bulduk 4 tane sağlıklı bebek olmuş daha önce böyle bir durum yaşadık.Yavruları aldık ertesi gün taşıdı daha önce o yüzden yerlerine hiç dokunmadık daha gözleri açılmamıştı ne zaman alalım?
Bir de 4 tane siyah bebeğe isim önerileri verebilir misiniz? Gece diye kedim var????

22 CEVAP

Miyhavponmil

Onca yavruya bir şey olmuyor 6 tane kedim var ablası

iidyl

biri yoldan kediyi çalsa her şey boşuna mı gidecek?

hanımefendi(?) sözde “kedinizi” para kaybı olarak görüyorsanız o kedi sizin kediniz falan değildir. sokak kedisi gibi bahsediyorsunuz kediden, şaka gibi. yavrularına isim bulmadan önce kısırlaştırmayı para kaybı olarak görmeden o kediye aile olacak birine sahiplendirin bence. anne kediden yavrusunu almayı bile düşünüyorsanız kediyi yavru üreticisi gibi görüyorsunuz yani başka açıklaması yok. azıcık vicdanınız varsa kısırlaştırmayı düşünen birine sahiplendirin o yavrucağı. art arda dört doğum ne dalga mı geçiyorsunuz? agresif bahanesiyle veterinere de götürmemişsiniz. umarım soru trolldür ve bu kadar vicdansız değilsinizdir.

iidyl

profilinize girdiğimde kedileri süte ekmek atıp beslediğinizi de gördüm ya ağzım açık kaldı ses edemiyorum artık. şu canım kedilerin küçük çocukların elinde oyuncak olması kadar nefret ettiğim bir durum yok.

Miyhavponmil

O sütlü fotoğraftakinin bizim içtiğimiz süt olduğunu nerden çıkardın.Ayrıca ilk geldiklerinde onu ailem yapmış benim haberim yok

iidyl

“banyo yaparken zorluk çıkarmıyor” ne peki :D

neresinden tutsam elimde kalıyor şaka gibi

ecmelsoylu

Merhaba sizi kırmak istemem ama kedilerin hayatını etkileyecek şeyleri onların sevip sevmemesine göre uygulamamaliyiz mesela insanların içinde sigarayı çok sevenler var ama kanser yapıyor yani onların keyfine asla birakmamaliyiz güçlü hayvanlar gibi gozukseler de yanlış bir uygulama ömründen yılları eksiltecektir mutlaka her adımımızı araştırmaliyiz, kısırlaştırmanin çok riskli hastalıklardan koruduğu bilimsel olarak kanıtlandıgı için sitedeki insanlar bunu yayıp kedilere fayda sağlamak istiyor. Bende ilk okuduğumda evde bakıyorsunuz sandım. Aile izin vermiyorsa yapacak bişey yok ama sokak kendilerinin de kısır olması daha iyi neticede anatomileri aynı ha sokak ha ev, 3 ay sonra yavruları bıraktığında yavrulardan tek birinin bile ölecek olma ihtimaline ve riskine değmez. Bir can bir candır.

Siyammm

Bitter, gece, kellas ,Binx