İç Dış Parazitler

Ozge1

Parazit oluşumunu engellemek için kedilere yoğurt yedirmek faydalı olur mu? Yoğurtun kedilere nasıl bir ek faydası olur?

7 CEVAP

bbeyzvv

yoğurt fayfalı bir şey kedi için ama parazitleri engelleyen bir gıda yoktur 3-4 ayda bir yaptırılması zorunludur

Drawhel

Aşı yaptırmadınız mı?

Ozge1

Aşıya ek olarak yoğurt kullanılır mı

Drawhel

Parazit yoksa neden ek bir şeyler arıyorsunuz anlamadım, ama ev yapımı yoğurt verebilirsiniz. Parazit için iyi olur mu bilmiyorum.

Ozge00

Evet yoğurt gelişimine ve sindirimine katkı sağlar. Kabızlığa da iyi gelir. Parazitle ilgilisi yok.

ayays

Parazit için parazit aşılanması yapılır.
Yoğurt sindirim ve kemik gelişimi için faydalıdır.

Ozge1

Teşekkürler arkadaşlar.