Ben Şüşko Muyum?

sevdasaglam

8 aylık bir bsh kedi kaç kilo olmalı? kaç gr proplan kitten mama yemeli?

2 CEVAP

Drawhel

Benim kedim 8 aylık yaklaşık 3.350 civarında vet. Kilosu çok iyi dedi o civarlarda olması gerek sanırım. Bana da gr burada söylemişlerdi arkadaşlar, mamanın arka tarafında yazıyor ama siz mama kabına koyun kendisi acıktıkça yiyor zaten. Bir yaşına kadar öğün olarak vermemek gerekiyormuş çok şişman değilse tabi.

AnneRoss

Benimkisi 10 aylık kısır, ben öğünle vermiyorum. Acıktıkça kendi yiyor