Kedime Malt Vermeye Ne Zaman Başlayabilirim

Ceyday

Scottish fold 3 aylık erkek bir kedim var,Şuana kadar hiç tüy kusmadı belkide küçük olduğu için ama tüylerini yalıyor bir gün illaki kusacak malt vermezsem acaba ne zaman malt vermeye başlayabilirim vemalt önerileriniz nedir

8 CEVAP

Ozge00

6 aylıkken verilir genelde.kendini cok yalıyorsa 5 aylikken de verilebilir

Normalde 6 aydan sonra verilir. Benim kedim kendini çok fazla yalıyor o yüzden veterinerimiz 5. aydan itibaren başlamamızı önerdi.

Merhaba Gimcat 6+ week yavru maltını kullanmanızı tavsiye ederim kemik gelişimi için oldukça faydalı

Bendede aynı zaman 3 tane Scotsh fold var en küçüğüm 4 aylık zaten genetik olarak bir çok rahatsızlıkları olduğu için burun göz eklem gibi bebeğinizi bu malt ile kemik gelişimini desteklemenizi tavsiye ederim

sforselin

Benimki çok yalıyor kendini küçücükkenden beri. Haftada bir az az vermeye başladık o yüzden. 4 aylık şu an. 3 aylıkken sormuştum kullanmaya başlayabilirsin demişti. 3-4 haftadır veriyoruz biz de.

sforselin

Gimcat'in normal malt-soft ekstrasını kullanıyoruz bu arada. Kitten paste'den daha az seviyor ama ödül maması gibi verebileceğim kadar seviyor. Kısa süredir kullandığım ve başka bir markanınkini kullanmadığım için öneriyorum demeyeyim. Sorunla da karşılaşmadım ama.

FloorGang

Bir kedim 2 aylıktan beri vetplusın taurini olandan yiyor onun içinde hairball control var. Diğer kedim hiç yemedi. Sadece bir kaç kez çim yedi. Geçenlerdede çok kötü kusmuştu tüy yumaklı ve yumaksız. Kan testinde birşey çıkmadı. Vet tüy yumaklarından olduğunu söyledi. Şimdi onada malt veriyoruz.