Kedim Altına Yapıyor

Kkzeynep

Dün sokaktan bir kes sahiplendim kardeşlerinin biri hastalıktan biri arabadan biride köpekten öldü egzosa girmişlerdi ve hepsi simsiyahtı kendilerini yaladıkça zhirleniyorlardı diğerlerini veterinere götüremedim ama bunu kurtarmak istedim veterinere götürdüm kan ilacı verdi aşılarını yaptırdım ve eve getirdim yıkadım ama siyahlık gitmedi hayvan kuru mama yemiyor Ve hiç durmaksızın uyuyor dün gece yatağa işemiş kumu öğrenemedi bugün yine uyurken altına yapmış ve rengi koyu sarıydı tuvalete götürdüm şimdi orda uyumaya devam ediyor ıslak mama aldım yalıyor ama ağzına aldığı parçayı geri çıkartıyor napmalıyım

21 CEVAP

suleren

Ozge00 bağışıklık güçlendirici paste'lar var, onlardan bahsetmiştim aslında ama yanlış kullanmış olabilirim maltı:)
Vitalicat vs. Var yavrular için çok iyi diyorlar, veterinerinize sorun bi ne olur ne olur ne olmaz.
Aşıların ağır gelme ihtimali de çok yüksek.
Çok iyi bir şeye vesile oluyorsunuz, sağ olun. Daha iyi olur inşallah.

Anonymus552223

Cok sey atlatmis bu durumda kumunu ogrenememesi oncelikli problem degil. Hastaliktan ölen kardesinden hastalik da bulasmis olabilir. Stres sonrasini atlatamamis olabilir. Aşidan olabilir.. yas mama vermeyi deneyin umarim atlatir gecmis olsun

Siyammm

Çok küçükse kasları gelişmediginden kaçırıyor olabilir. Tuvalet eğitimi için kuma koyun sonra elinizle kazın gozunun önünde o anlar. bebe şampuanı kullanarak yıkayın

Ozge00

Yok suan yıkamak pek doğru olmaz. Sadece poposunu yikar veya silerseniz daha iyi olur. Komple yikama iyice hastalanmasina bağışıklığın düşmesine neden olabilir.

Kkzeynep

Arkadaşlar çok kötüydü kedi bende dayanamayıp veterinere götürdüm veteriner çok kansız olduğunu ve damağının bile bembeyaZ olduğunu söyledi akciğeri kötüymüş olması gerekennden çok küçükmüş kısacası hayvan çok kötü birsürü şey yaptı bide böyle kıyma gibi bi mama verdi dedi 3 öğün besle kanı için de ciğer ver bana evde verdim şimdi ama durumu aynı yine uyuyor canı yanıyormuş napıcağımı bilmiyorum dua edin sizde Yaşar İnşallah sabahı görürse süper olur ya korkuyorum ;(

Aylin9995

Eger yasayamazsa bile kurtarici bir meleksiniz siz. Elinizden geleni yapiyorsunuz o bebek. Umarim iyi olur