Köpük Şampuan Kedilere

FloorGang

Evet köpük şampuan buldum yorumları da iyi. Kedim kesinlikle suyu sevmiyor ama yılda bir kere yıkıyoruz tüyleri için. Köpük şampuan alsam nasıl olur kullananlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Her ay kullanmam gerekir mi köpük alsam?

2 CEVAP

ayays

Neden illa yıkama ihtiyacı duyuyorsunuz, tehlikeli bir pisliğe (mazot vb) düşmediği sürece o kendini zaten temizliyor ve siz onu suyla, kimyasallar yıkayarak deri dengelerini bozarsiniz. Kediler yıkanmaz.

FloorGang

Kedimin yıkanması gerekiyor da ondan yıkıyorum. Benimde çok hoşuma giden bir durum değil. Ayrıca ben burda köpük kullananlara soru sordum. Eğer kimse yoksa köpük kullanan lütfen yorum yazmasın.