Kedimi Kısırlaştırmalı Mıyım ?

pnariy

Merhaba arkadaşlar benim 3 aylık erkek bir kedim var bu kısırlaştırma konuları şimdiden aklıma takıldı böyle bir şeye hakkım olmadığı için içim el vermiyor kısırlaştırmaya hayvanın doğasıyla oynamak istemiyorum fakat ileride evden kaçma gibi bir durum ile karşılaşır mıyım bilemiyorum kısırlaştırmassam beni ne gibi sorunlar bekler erkek bir kedi de yardımcı olursanız sevinirim

19 CEVAP

gigiced

Bu konuyu çok fazla düşünerek ve cani acıyacak diye üzülerek 10 ay bekledik. Neler oldu söyleyeyim evin heryerine sık sık idrar yaptı ve acı acı ağlar gibi bağırıyordu normalden daha sinirli ve saldırgan olmaya başladı ve geceleri asla uyutmamaya basladi gerisini siz düşünün bence karar sizin

nilayy24

https://youtu.be/jgZ8DVo4RWw izlemenizi tavsiye ederim.

sforselin

@mkayhan33 Hiç kızgınlığa girmeden yapılması en iyisi. Çok daha çabuk iyileşiyorlar. Kızgınlık zamanlarındaki kötü huyları da edinmemiş oluyorlar. Şu an bile yaptırabilirsiniz. Güzel bir klinik araştırmaya başlayın derim. Tarih falan belirleyin.

yusufgg38

kısırlaştırmayın sakın o hayvanın hakkı baba olmak sizin için bıçağın önüne geçecek gibi bir zorunluluğu yok hayvanın kedilerin onun organlarıyla oynicaksınız kedi besliyonuz vicdanlı olun lütfen ama yani