Mama Seçimi

Kedime reflex kulanniyordum ama birdaha asla almiycam yaşadığımız sazlıklardan sonra kedime kötülük ettiğime karar verdim sizce hangi marka mama kullanmiyim bir mamanın düşük tanilli olması iyi bir şey mi kedim pek kuru mama sevmiyor severek yiyeceği bir mama almak istiyorum siz hangi mamayı kullanıyorsunuz ve neden (uzun vadede sağlığına zarar vermeyecek bir mama istiyorum)

2 CEVAP

AnneRoss

Kediler doğaları gereği etçil hayvanlar olduklarından kullanacağınız mamanın düşük tahıllı olması elbet iyi bir şeydir.

Reflex içerik olarak gerçekten kötü bir marka, değiştirme kararınız isabet olmuş.

İçeriğinde et olan markalara bakmanızı tavsiye ederim. Ben kendi adıma Mystic Gurme kullanıyorum, fiyatına göre en iyi içeriğe sahip denebilir.

Ebraerdem

Düşük tahıllı olan mamalar her zaman daha kaliteli mamalardır ben kedime n&d kullanıyorum ve çok severek yiyor her kedide her mamanın etkisi farklıdır siz kaliteli bir kaç mamayı kedinize denersiniz en iyi geleni bulup onu kullanırsınız kaliteli olarak: n&d,orijen,acana,filmin,mystic bu mamalara bakabilirsiniz