Kızgınlık Dönemi

Lilyycm

En enn istemediğim durumu 1 yaşında yaşarız herhalde derken 8 aylıkkken ve bugün yaşadık:(
Kızgınlığa girmeden kısırlaştıracaktım ki maalesef olamadı.
Ortalama ne kadar sürüyor geçmesi aşağı yukarı ve biter bitmez kısırlaştırabilir miyim ?
Birde iyileşme süreci uzun mu benim bu arada birde yolculuk yapmam gerekiyor.
Kedimle evimize döneceğiz artık gittiğimiz yer veteriner açısından çok sıkıntılı.
20 gün gibi bir süremiz var.
Bu arada kedim dişi

2 CEVAP

SBKart2207

Gaz anestezi, estetik dikiş , tanıdığı guvende hissettiği evinde uyanması, iyi bir veterienrde yapılması durumunda epey fark yaratıyor. Kısa sürede toparlıyorlar, kısırlaştırdiktsn sonra 15 güne kadar dikişler de gider diye düşünüyorum

ahsenr

Kızgınlık her ne kadar geçmiş gibi gozuksede icteb ice devam edebiliyor buda ameliuat esnasında sorun yaratabilir ama ameliuat sonrası stres OLMAYACAĞI bir ortamda iyileşmesi daha kolay 10 15 gün sonra dikişleri alınır daha sonra isterseniz yolculuk yapabilirsibiz