Kedim Neden Böyleee???!

kubraturan

Arkadaşlar çok üzüldüğüm bi konudan bahsedicem. Kedim benimle uyumuyo, resmen ben onun yanına uzanıyorum ve kalkıp az ileri yatmaya gittiği de oluyo. Ama hangi odaya gidersem peşimden gelir. Sadece yanıma yaklaşmaz. Şu an 5 aylık. Acaba bu hareketleri büyüdükçe değişir mi? Benimle uyumaya ne zaman karar verir sizce?? Ya da hep böyle mi olucak hasret mi kalıcam :(

2 CEVAP

hermosaMia

Yaz aylarında bunalıyordur çok normal benim kızımda aynısını yapıyordu son 2 gündür hava birazcıkta olsa serinledi yanıma yatmasada onu sevip öperek uyutmama izin veriyor :) kış aylarında beraber uyumaya başlarsınız bence :)

ahsenr

Her kedinin kendine göre karakterleri vardır benim 3 kedim var biri zar zor sevdirirken diğeri deli gib öpmeme izin veriyor ama yatmaya gelince çok önemsemiyor kalkıp ya ileri yada arkasını dönüp oturuyor kişilik meseleside olabilir zamanla belki sever