Kedim Hasta

Arkadaşlar kedim hasta bu çok belli aslında dün veterineri aradık geri dönücekti tüm gün bekledik ama dönmedi bugün annem nöbetçi gidemeyiz ama yarın kesin gidicem ve farklı bir veterinere size anlatmadan önce bunları belirtmek istedim gördüğünüz gibi kakasini yaptıktan sonra böyle kanadı kakası şekilli ama çok yumuşak keyfi oyunu yerinde ama iştahı yok ve konuyla alakası var mıdır bilemiyorum ama gözlemlediğim bir şey ise normalde hiç asla olmamasina rağmen bir gözü çapaklaniyor yeşil yumuşak bir şekil kulağında döküntü çıkıp geçiyor veterinere geç gitme sebebim daha önce iki kere veterinere götürmemiz ve bir şey olmadığını söylemesiydi biz küçük bi yerde yaşıyoruz ve hayvancilikla ilgileniyorlar benim gittiğim veterinerde iyi sandığım sadece özetlerle ilgilenen bi veterinerdi veteriner hekim israrla bir sey yok hasta kedi böyle olmaz diyince bizde bir süre gözlemlemeye karar verdik şimdi yeni veterinere gidicez oda tedavi edemsse fethiye ye götürmeyi düşünüyoruz

15 CEVAP

nilayy24

Konuyla ilgili bilgim yok ama öne çıksın diye yazıyorum :( kanlı fotoğraf ciddi duruyor

Ceyday

Başka bir veterinere götürün bencede,dün benim kedimde hastalandı kusmaya başladı 2 farklı veteriner hekim aradım,1 i ilaç vermeyin dedi diğer veteriner ilaç vermemi söyledi ilacını verince kedim zehirlenmekten kurtuldu dün sürekli uyuyan kedi bugün koltuktan koltuğa zıplıyor.Gerçekten her veterinerde aynı şeyi söylemez kesinlikle başka veterinere götürün inşallah ciddi birşeyi yoktur

Ceyday

Başka bir veterinere götürün bencede,dün benim kedimde hastalandı kusmaya başladı 2 farklı veteriner hekim aradım,1 i ilaç vermeyin dedi diğer veteriner ilaç vermemi söyledi ilacını verince kedim zehirlenmekten kurtuldu dün sürekli uyuyan kedi bugün koltuktan koltuğa zıplıyor.Gerçekten her veterinerde aynı şeyi söylemez kesinlikle başka veterinere götürün inşallah ciddi birşeyi yoktur

kubraturan

Bizi de bilgilendirin lütfen. Geçmiş olsun.

Reflex mama kullanıyorduk zararlarını bilmeden nd ye geçicez

Anonymus552223

Parazit asisini yeni mi yaptirdiniz?

16 haziranda yaptırdık 2 ay olmak üzere

nilayy24 çok teşekkür ederim çok düşüncelisiniz

Ceyday yeni bir veteriner buldum yarın götürücem umarım bir teşhis koyar ve tedavisini yapar ama ne kadar iyidir bilemem bu veterineride beğenmessek nereye gideriz bilmem gidecek veteriner hekim kalmadı resmen sizede çok geçmiş olsun :)

Bilgilendiririm tabiki

AnneRoss

Kanlı fotoğraf ciddi duruyor umarım iyi olur bebiş :( Buraya da yazın lütfen sonucu

Evet arkaşlar biz veterinere gittik ateşini ölçtü muayne etti ve enfeksiyon olmadığını söyledi reflor,nbl probiyotik ve foxy mama verdi 2 3 haftaya kontrole çağırdı geçmezse kakasini teste göndericekmis ama şükürler olsun ciddi bir durum yok

Nuran86

Merhaba benım kedım dede aynı sorun var nefleks mama veriyorum mamadan olma ihtimali mı var yani

Veteriner mamayı değiştirdi bizim bence sizde değiştirin ama siz yinede bi veterinere götürün bence benim kedimin ateşi enfeksiyon belirtisi yoktu ama belki sizinkinde olabilir