Taranırken Elime Yapışıyor?

iidyl

oyun oynarken aşırı kanı kaynamadıkça beni asla ısırmayan kedim taranırken (oldukça yumuşak asla acıtmadan tarıyorum buna eminim) göğsüne, böğrüne ve ön kollarının altına gelince kafayı yiyip dişlerini elime saplıyor.

bugün videoya aldım birkaç ss’i birleştirdim linkini de bırakayım: https://hizliresim.com/1tRLlL

elim paramparça oldu olmasına ona lafım yok ama ısırdıktan sonra bir de yalıyor yani amacının ne olduğunu da çözemedim :D

sizce rahatsız mı oluyor yoksa gıdıklanıyor mu yani sebebi ne olabilir?

11 CEVAP

iidyl

keşke video ekleyebilsem de tipini görseniz @milovat.. hiç tatlı bağ güçlendirmeli bir ısırık değil sanki, bayağı olmayan kaşlarını çatarak sinirli sinirli ısırıyor :D

gıdıklanıyorsa bir şey yapamam ama sinirleniyorsa bırakacağım taramayacağım oraları. sırtı taranırken mırıl mırıl olan kızım boynuna gelince kafayı yiyor :’)

iidyl

çok teşekkür ederiz ama o tatlılık yaşarken hiç öyle masum gelmiyor valla öyle bakın :D

kaçmaya çalışsa neyse diyeceğim direkt elime yumuluyor eşek sıpası keşfoswmflzleöfşsl

iidyl

3 ısırıp 2 yalayarak kendilerini affettireceklerini düşünüyorlarsa çok yanılıyorlar :D

yalnız olmadığımı bilmek iyi geldi ama hâlâ nedenini bulamadım..

iidyl

sorudaki linke tıklanmıyor buradan ulaşabilirsiniz

Milovat

Bazı çocuklar kibar kibar ısırarak yalıyor boylece kendi kokusunu sana, senin kokunu kendine alıyor. Tabii bu ısırıkların bir diğer nedeni de dişlerinin kaşınması ama isirdiktan sonra yaladigina göre aranızdaki bağı güçlendiriyorsunuz demektir :D

Milovat

Ve tararken oyun oynadığınızda daha yakın mesafedesiniz, birbirinizin sıcaklığını hissediyorsunuz. Tabii ki eline tuylerini alıp tararken acitmamak için alttan tutuyor ya da üzerinde gezdiriyorsan oyunla karışık bir keyif zamanı oluyor :D

Milovat

Kedilerin tepkili olduğu noktalar var ya :D mesela benimkiler de sırtını boynunu rahatlıkla taratirken sıra karnına geldiğinde kaçmaya çalışıyor :D keşke video gorebilseydim fotosu bile çok tatlı çünkü :D

Benim kedimde aynı bana sanki yalaması özur dileyişi gibi geliyor

Bikedi

Kediler de bazi bolgelerinden huylanir. Mesela benimki gobegini asla ellettirmez. Nefret eder hemen issirip tepmeye baslar.

Ozge00

Benimki de aynı. Sırtını tariyorum ne güzel ama karnindan rahatsız oluyor herhalde ısırıyor ve patileriyle itiyor. Cok zorlamiyorumbende dediğiniz gibi elimi mahvediyor

iidyl

oh iyi bari yalnız değilmişim