Biokat's Eco Light Benzeri Pelet Tavsiyesi

elberp

Biokat's Eco Light gibi idrar ile toza dönüşmeyen, topaklanan, direk kürek ile toplayabildiğimiz pelet var mı?

Eskiden Biokat's Eco Light kullandım, o çok çok iyiydi, çok güzel topaklanıyordu. 40-45 günde yaklaşık 20lt kullandığım için epey pahalı geliyor o şu an (en az 220TL). O yüzden alternatif arayışına girdim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şu an kullandığım Biokat's Micro Bianco'ya yakın fiyatta olursa iyi olur (20 litresi 130TL civarı).

Önemli olan tozsuz olması ve idrarla toza dönüşmeden topaklanması.

2 CEVAP

Ayseenur10

Bigcat bakabilirsiniz

elberp

Teşekkürler.