British Shorthair İçin Mama Tavsiyesi

emreztrkk37

Anket

Royal Canin British Shorthair Kitten
(3 oy)
Pro Plan junior
(4 oy)
Toplam (7 oy)

Arkadaşlar merhaba. Canımdan çok sevdiğim Casper birkaç ay önce balkondan düşerek vefat etti acısı hala taze hepimizde. Şimdi 5-6 aylık bir British Shorthair oğlum var. Casperdan kalan Pro Plan yavru mamalarını veriyorum. Royal Canin in Britishler için yavru ve yetişkin maması varmış. Sizce onu mu alayım yoksa değiştirmeden devam mı edeyim

1 CEVAP

dollfacepersian

İki mamada yüksek oranda tahıl içeriyor. Etcil bir canlı için bu kadar tahıl fazla.Kediler de en fazla görülen gida alerjilerinin başında tahıl geliyor.Onlara vereceğiniz parayla çok rahat N&D,Brit Care,Acana kullanabilirsiniz