Mama Değişimi / Sahte Mama

merveylebadem

Aldığım mama cok bilinmeyen az yerde satılan bir mama, Fitmin Purity kitten. Burda birinin maması sahte yani tarihi geçmiş çıkmıştı benimki de bugün öyle çıktı. O yüzden mamamızı değiştirmek istiyorum hem zor bulunuyor hem de satıcıya güven olmuyor. Kedim 3,5 aylık 2 aydır bunu kullanıyorum n&d’ye geçsem sorun yaşar mıyız ishal kusma vb? Mama değiştirmek zararlı mıdır

2 CEVAP

merveylebadem

Bu arada bu mamayı kullananlar aldığı sitelerdeki satıcıya dikkat etsinler, ilaydapet, aslanpet falan ise mamanızın tarihinin geçmiş olma ihtimali çok yüksek. Arayın şikayet edin

Kuzucansu44

Karıştıratak denerseniz kolay alışır