Saçımı Yalıyor

nilayy24

Arkadaşlar evde 2 dk uzanayım demeden kedim hemen tepeme çıkıyor ve saçımı yalıyor asla bırakmıyor alıp aşağı koyuyorum sinirle geri çıkıp koparmaya çalışıyor. Birincisi bunu neden yapar? İkincisi nasıl vazgeçirebilirim?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Bir arkadaşı olsa sizle çok uğraşmaz o yüzden dedim, şartlar uygunsa 2. kediyi öneririm ben.

ZehraBulutt

Oyun yapıyor kendince sebebi bu, başka oyuna yönlendirin öyle yapınca. Siz bir kedi daha getiriyordunuz yazlıktan noldu o?

nilayy24

O kediyi oradaki komşum sahiplendi onlar bakıyor arada fotoğraflarını atıyor

Ceyday

Benim kedimde duş aldıktan sonra gelip saçlarımı kokluyor sonra yalamaya başlıyor evde kim duş alsa bunu yapıyor