Mama Konusu :((( Yeter

Zukooo

Kedim dünyanın en çok mama seçen hayvanı sanırım. Sürekli mama değiltirmek istiyor. Sürekli. Ben de en son şöyle bir çözüm buldum. Nd nin farklı içerikli mamalarından aldım ufak gramajda ve sırayla veriyorum. Aynı marka fakat et içerikleri farklı. Sizce sorun olur mu? Sağlığına zarar gelir mi? Diğer türlü kuru mama yemediği için bizim yemeklerimize saldırıyor.

6 CEVAP

Ozge00

Benimki de sıkılıyor bir sure sonra yememeye başlıyor ben de 4-5 ayda bir değiştiriyorum, bazen 6. Oyle yapsanız nasil olur? İki mama karıştırmak çok doğru değil bence.

Ozge00

Ve benimki de nd sevmedi nedense, gidiyor nerde whiskas tarzi mamalar onları yiyor. Şükür Mystic sevdi de ondan sipariş ettim şimdi.

Zukooo

4-5 ay değil bir hafta yemiyor bizimki. Gerçekten kriz geçiricem artık.

Ozge00

O da baya fazlaymis

iidyl

aç bırakmq yöntemini denediniz mi?

Kediniz sizi kullanmaya başlamış bence sadece kuru mamasıyla baş başa bırakın ve başka yiyecek vermeyin yemek zorunda kalır. Ben öyle yaptım başlarda yemiyordu şimdi kendiliğinden alıştı mamaya