Kedi Merdiveni

Kevserhaksever

Merhaba arkadaşlar, evinde kedisi için duvar rafı yapan ya da kedi merdiveni :) var mı?? Kedim için yapmayı düşünüyorum yapanlar tavsiye verirse sevinirim..

5 CEVAP

mervevehubble

kedikopekmobilyasi isimli hesaba instadan bakabilirsiiniz. çok güzel bi sayfa kendimiz de yapabiliriz gibi :)

Ozge00

Benimde coo hoşuma gidiyor, boyle duvarlarda basamaklar oluyor cok hoş kedi icin de eğlenceli. Internette satiliyor alip kendim monte ederim diye düşünüyorum ama özel bi tasarım varsa aklınızda marangoza yaptırmak daha iyi olur. Ama marangozda az çıkarmıyor yani :(

Kevserhaksever

Evet baktım ama bütçemi oldukça aşıyor :(( sanırım marangozda yaptırmak daha hesaplı olacak:)

Kevserhaksever

Bakalım herşey onun konforu için:)

Bikedi

Ben de istiyorum, ama köpüğümün ön bacaklarindan biri yok. Duser diye korkuyorum. Kedi icin yapilabilecek en guzel şey aslinda.