Royal Canin Mi , Mystic Mi ?

denizbaliik

Royal canin babycat and mother kullanıyoduk ama içeriği iyi değil dediler nd mama aldım asla yemiyor içerik açısından güzel bir mama hep mystic okudum önerilere göre. Nd hariç güzel içerikli bir mama önerir misiniz ?

10 CEVAP

yusufsaygin2

Proplan ve Hills öneren arkadaşı ciddiye almayın. Mystic RC'den daha iyi.

iidyl

PROPLAN HILL’S ÖVÜYORLAR ABİ KAFAYI YİCEM

FITMINCI ACANACI KANKALARIM NERDESİNİZ ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM

yusufsaygin2

Mystic yerli üretim olduğu için ucuz, ekstra gümrük vergisi gibi masraflardan muaf.

havva00

Mystic,Royal Canin den içerik olarak iyi bir mama ama denemeniz lazım mamalar her kediye aynı etkiyi göstermez .

PROPLAN,HİLL'S,FELİCİA VB MAMALARA İYİ DEMEK HAMBURGER,CİPS GİBİ FAST FOOD YİYECEKLERE İYİ DEMEK AYNI ŞEY!!!

Ceyday

Proplan,hills

Ozge00

Ben yoruldum idil artik cevap bile vermiyorum. Öğrenmek isteyen her bilgiye ulaşır zaten böyle bir dönemde.

denizbaliik

Proplan iyi mi içerik açısından?

denizbaliik

Anladım teşekkür ederim. Bu kadar iyi bir mama neden öyle ucuz acaba

ekin141

proplan içerik açısından iyi ancak benim kedim dişleriyle parçalayamadığı için bütün bütün yutmaya başlamıştı bir arkadaşımın da kedilerinde diş sorunu yaratmıştı

ekin141

ben felicia kullanıyorum gayet memnunum