Felix Junior Yaş Mama İyimi

Ceyday

Merhaba,3 aylık bir kedim var Felix in yavru kediler için olan yaş mamasını severek yiyor.Royal canin in yaş mamasını aldım denemek için severse ondan devam etmeyi düşünüyorum proplan,ND,gimcat gibi markalardan da alacağım Çünkü felixe devam etmeyi düşünmüyorum,sizce?

2 CEVAP

elberp

Felix, Royal Canin ve ProPlan'den de kötü. Kullandığım ve tavsiye ettiğim yaş mamalar; N&D, Schesir, Naturea, Nutri Feline, Animonda Carny, Gimcat

Ceyday

Daha önce proplan yaş mamasını vermiştim tok olduğu için fazla yememişti