Kedi Kısırlaştırma

IremYildrm

Arkadaşlar bugun arkadaşım kedisini kısırlaştırmış ama narkoz dan dolayı 5 6 saat sonra uyanmış bu normal mi bide patilerinin soguk oldugunu söyledi bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi teşekkür ederim şimdiden :)

2 CEVAP

iidyl

ilk 2-3 gün iştahsızlık kusma ishal gibi hastalık belirtileri normal.

kendine erken gelmesi fena değil aslında, benim arkadaşımın kedisi 2 gün uyanamamıştı şırıngayla ağzına yaş mama sıkarak besledik.

şimdilik gözlemlesin arkadaşınız, eğer çok çok anormal bir durum olursa veterinerine danışsın.

çok geçmiş olsun.

IremYildrm

Teşekkür ederim :)