Fib Li Kedi

Minimesi

Arkadaşlar kuzenim geldi 2 gün önce yolda 12-13 günlük kedi bulmuşlar bende din falan varda diye kendi kedimi özel oda yapıp kapadım ve kedimi sevmeden önce herkese ellerini sabun ve su ile yikatiyom din varmıdır varsa bulaşırmı kedime ailem daha 10 günlük ondan fib yoktur diyor ama ??

12 CEVAP

iidyl

“din falan varda” ne demek gerçekten anlamadım.. keşke imlaya dikkat ederek yazsanız şu soruları.

ayrıca kedide hastalık olup olmadığını veterinere götürerek öğrenebilirsiniz buradan hiçbir şeye yardımcı olamayız ne yazık ki. kedi sağlıklı görünüyorsa çok takılmazdım yerinizde olsam, ama terk edilen yavruların çoğunda gençlik hastalığı vesaire çıkıyor. böyle hastalıklar da bazen kendini çok geç belli ediyor.. o yüzden veterinerin görüp test yapması en güveniliri.

Minimesi

Pardon din değil fib telefon her şeyi düzeltiyorda

iidyl

genel muayenede belli olurdu hayati bir sıkıntı olsa, siz yine önlem alın.

aslında fib varsa zaten veteriner genel muayeneyle anlayamazdı zaten çok ayrıntılı testlerle anlaşılıyor o. içinizi ferah tutun yavrunun da umarım uzun sağlıklı bir ömrü olur.

Minimesi

İnşallah zaten yavru kediyi sevmeseler bile ellerini sabunla yıkatıyorum

Minimesi

Birde kuzenlerim Belçika'da yaşıyor onlar götüremezse ben bakçam çok heyecanlıyım 2 kedi bakacağım için :)

iidyl

hayırlı uğurlu olsun şimdiden :)) fotoğraflarını ekle de gözümüz azıcık minnak kedi görsün :D

Minimesi

İidly tamam şimdi bahçeye gidiyoruz o kuzenimin arabada eve gelince atcam bahçede internet yok :)

Minimesi

İidly terk edilmiş değil annesi ölmüş ondan almışlar bide veterinere götürmüşler veteriner genel bir muayene yapmış ama yinede korktum.

Minimesi

Veteriner bir şeyi yok demiş bitek gözü akıyormuş.

Minimesi

https://hizliresim.com/2MmTWu

İidly bu minik kedi işte ismide Miniş bu arada sıcak tutmak gerek diyen olacak süt vermek için çıkarttık sonra geri üzerini kıyafetle kapıyoruz

bbeyzvv

belirtiler yoksa bu kadar hassas olmaya gerek yok merak etmeyin

Minimesi

Bbeyzv zaten dün akşam 1 de gittiler :) zaten kedimi ellerini sabunla yıkamadan sevdirmedim.