Nd Mama Kedimde Tüy Dökmesi Yapar Mı?

aras0

Bazı forumlarda Nd kuru mama kedimde tüy dökmesi yapıyor diyorlar.Ama kedim çok seviyor bu mamayı napacağım?

4 CEVAP

iidyl

merhaba! burada sürekli söylediğimiz harika bir cümlemiz var: “her mamanın her kedide etkisi aynı olmuyor.”

durum gerçekten böyle.. denemeden öğrenmeniz imkansız. kimine kötü kimine iyi gelebilir bunu bilemem ama piyasadaki en iyi içerikli mamalardan biri diyebilirim.

Milovat

Ben de çok merak ediyorum nd etkisini ancak yavrumda D vitamini eksikliği olduğu için zaten biraz tüy dökülmesi var bu yüzden net olarak mamadan mi değil mi takip etmek güç olacak :) ama kedilerin sevdiği bir gerçek ben de çok mama değiştirdim nd'yi gayet güzel yiyor

aras0

Başka mamaları sevmiyordu hiç yemezdi bunu sevdi yesin bari dedim fakat gel gör ki tüy döküyormuş

aras0

Ne kadar teşekkür etsem az