Dişi Çıktı

nilayy24

Kedimin ağzına solüsyon sıkarken fark ettim alt süt dişlerinde kan vardı dibinde, elimle bakınca oynadı şu an düştü düşecek, yutarsa dişini bir sorun olur mu? Ben mi alayım yoksa kendisi düşer mi acil lütfen

10 CEVAP

Ozge00

Benimki hepsini yuttu sanirim. Hic görmedim. Özelikle süpürgeden sonra da baktım içine yok. Sorun olmaz yutması sanırım.

nilayy24

Yattığı yerde buldum şimdi düşmüş teşekkür ederim :)

Ozge00

Fotoğraf atsaniza, ben hiç görmedim..herkes gordu galiba :(

nilayy24

Ay yapamamışım bir saniye:D

Yuusuft

Sabah bizimkininde çıktı önceki kedimden tecrübeliyim düşen ön sivri dişinden birisiydi baktım alttan diğer diş çıkmış ve eskisi düşmüş siz bu diş değişimini fark bile etmezsiniz 1 2 hafta içinde dökülür ve yenileri çoktan çıkmıştır

Ceyday

Kediniz kaç aylık? benim kedim 3 aylık acaba ne zaman çıkacak

nilayy24

Kedim 6 aylık tam

Ben hiç kedimin dişinin düştüğünu görmedim evde bulamadim keşke bulabilseydim