Kedimin Üstünü Örtmelimiyim

Ceyday

akşamları hafif rüzgar esiyor,yatağımda camın dibinde,kedim üşür hasta olur diye korkuyorum üstünü hafiften örtüyorum üşümesin diye camları mecbur açıyoruz içeri çok bunaltıcı oluyor,sıkı sıkı örtmesemde üzerine sıcak tutacak birşey örtüyorum tek kat olacak şekilde kollarının altına kadar örtüyorum birşey olurmu sizce örtmelimiyim

4 CEVAP

sevvalcmn

bazen benim de içim rahat etmiyor örtüyorum o sıcaklarsa kalkıyor altından zaten lfdğkflfşg

elberp

Yaz sıcağında bunalıyor kediler. Ferahlamak için betonda, balkonda ve cam kenarında yatmayı seviyorlar. Bence sıcaktan bunaldığı için mutlu bi şekilde yatıyodur cam kenarında. Bu sıcakta üstünü örtmek iyilik değil bunaltıcı olabilir, gece oldu, hava biraz serinledi diye seviniyolar resmen :). Tabi cereyan varsa üşütme ihtimali de var, ona dikkat etmek lazım.

poughkeepsie

Yazın gerek yok aslında ama örtmenizin de bi sakıncası yok rahatsız olursa kendi çıkar. Aynı şekilde üşüse camın önünden de çekilir. Çok takılmayın

Ceyday

Teşekkürler