Kedi Otu Sindirilmiyor Mu?

Milovat

Bugün yavrucuklarim üzerinde kedi otunu denemek istedim yiyecekler mi diye. Yediler de büyük kızımın kakasında bir şey görmedim ama küçük hanımın yediği ot olduğu gibi sindirim sisteminden dışkısına geçmişti. Bu ot sindirim sistemi tarafından parçalanmıyor mu acaba?

2 CEVAP

Gelyahron

Kediden kediye fark eder diye düşünüyorum, bizdekilerin bazıları dışkı ile atıyor yedikleri zaman

Milovat

Vallahi o kadar garip ki... Bebek kediye bakmak çok zormuş onu fark ettim. Her şeye tepkisi başka bir de annesinden erken ayrildiysa sürekli başka bir sorun çıkıveriyor. Bağışıklık sistemi zayıf sürekli tedirgin oluyorsun vs. Bu yüzden umarım kimse bebek kediyi annesinden ayırmaz. Teşekkür ederim cevap için :)