Kedimi Yatağımda Yatmaya Nasil Alistirablrm

naininna

Kedim bu yaşına kadar sokakta yaşadığı icn hep yerde yatiyo ne koltuga cikiyo ne yataga millet kedisini yataktan kovuyo benm ki iki dk yatağımda durmuyo nasil alistirablrm

6 CEVAP

Nurls

Size alıştıkça yanınıza da gelecektir. Havalar çok sıcak olduğu için yerde yatması normal. Siz zorlamayın o gelecektir.

Xsevvaloztrk

Her kedi farklıdır zaten sıcaklardan dolayı fayanslara yerlere yatırıyorlar serinlemek için zorla yanınızda tutmaya çalışmayın zamanla alışıp yanınıza gelir zaten.

Hava sıcaksa yerde yatması doğal bizim ev serin o yüzden genelde kendi yatağında yatıyo kedinin yatağı var mı

Drawhel

Ben kedimi ilk sahiplendiğimde Nisan ayındaydık, soğuktu yine havalar, yatacağım sıra direk gelip yorganın içine girip dizlerime patisiyle sarılır uyurdu, şimdi ise yatak ve kalorifer arası var oraya gider yatar geceleri, parke var, kalorifer de soğuk orası ona daha iyi oluyor diye yatağa almıyorum bende. Kış geldikçe yanınızda yatacaktir

AnneRoss

Kışın deneseniz daha iyi olur

Ayselgns

Yazın genelde yerlerde yatıyorlar. Bizim hayatlarımız birleşeli Ekim ayıydı. Hep benimle uyudu. Halada öyle. Gündüz yerlerde ama sabah ve gece mutlaka yanımda uyuyup uyanıyor. Biraz zaman verin hem kendinize hem kedinize ;)