Lutfen Yardım Kedım Yavrularını Dövüyor

naininna

12 GUNLUK YAVRULARI DÖVÜYOR KAFASINI ISIRIYOR BAGAIYLA TEKMELIYOR BOGUYOR LUTFEN YARDIM ACIL

4 CEVAP

derya1616

ayir onlari hemen öldürmeden.birkac saat ayri kalsınlar.sonra bir tanesini yanina goturursun ama yalniz birakma sakin.yanlis anlamdiysam anne yavrularina zarar veriyor oylemi

yusufsaygin2

Normalde ısırması falan normal; savunmayı, avlanmayı öğretiyor böylelikle. Ki zaten anne kediler çizgilerini bilir, süt durumu nasıl? Emziriyor mu?

yusufsaygin2

Ayrıca anne kedi kaç yaşında ?

derya1616

acikcasi bilmiyorum duzelip duzelmeyecegini daha once dogum yapan bir kedim hic olmadi kedilerim hep erkekti.ama buraya illa dogum yapmis disi kedisi olan bir arkadas gorup yazar bence.simdilik uzak tutun bir veterinede danışın.ne yapmaniz gerektiği hakkinda