Bonacibo Mama Nasıl Sizce Almayı Düşünüyorum

Bobomon

Yavru kedim için mama bakıyorum bonacibo hakkında pek bir bilgi bulamadim

3 CEVAP

AnneRoss

Mystic Kitten alabilirseniz içeriği çok daha iyi bi mama vermiş olursunuz aslında, bonacibo bildiğim kadarıyla et içermiyo pek, dolayısıyla yaş mamalarla sık sık desteklemelisiniz (tercihen her gün)

İçeriği hakkında bilgim yok ama deneme ürünü gelmişti daha önce sevmediler pek onun yerine toplu mama alımı yaparak kilosunu daha ucuza alabilirsin mamaların

elifdizman

Hekimimiz ek gıdayla (haşlama tavuk patates ciğer püresi vs) desteklediğinde çok kötü bir mama değil demişti . Biz uzun süre kullandık herhangi bir sorun yaşamadık