Kedim Çok Sinirli Hep Isırıyo Ama Böyle Değildi Son 3 Günde Böyle Oldu

2 günlüğüne yola gitmiştik kedimi götürme imkanım yoktu o yuzden onu anneannemlere biraktık eve geldiğimizde baya hırçınlaştı hiç yapmadığı seyler yapıyor tırmalıyo isiriyo hatta kanıyo bile 5 aylık 4 aydır hiç tirmik yememiştim ama son 3 günde ellerim ve kolum yara içinde nasıl sakinleşir

1 CEVAP

Ceyday

Büyük ihtimalle bıraktığınız için sinirlenmiştir ısırdığı zaman elinize alıp yukarı kaldırın hayır diye sesinizi yükseltin 15 dakika ilgilenmeyin,ısırmayı bırakmaya başlar benim kedimde çok ısırıyofu şimdi baya azalttı