Garip Davranışlar ??

Drawhel

Kedinizin/köpeğinizin en garip davranışları neler? Ya da var mı?

15 CEVAP

Kumunu temizlerken gidip tuvaletini yapması

QueenMete

Durduk yere koltukların üzerinden atlayarak evin içinde koşuşturması ve ayağımdaki çorapları çıkarmaya çalışması

Gelyahron

Kızınca poşet ve karton yemesi

Durduk yere kovalaması????

Ozge00

Klozetten su içmese tehlikeli olabilir, kapağın üstüne agir bir sey koyabilirsiniz açmasın diye.

elberp

Mama kabına direk gitmiyor. Ben bilgisayar başındaysam önce masama atlayıp suratıma sürtünüyor, yalıyor, ardından yere atlayıp mamasını yiyor. Çok nadir direk yemesi. Suyu direk gidip içiyor ama mamadan önce eğer odadaysam gelip sevdirdikten sonra mamasını yiyor. Çok ilginç geldi bana. Teşekkür ediyor resmen :)

naininna

birden halinin altina saklanıyor ya da evde kosusturmaya başlıyor

mervevehubble

gece uyurken yerde bıraktığım çoraplarımı mutfak lavabosuna atmış :) artık yıka bunları demek istiyor sanırım :P

sevvalcmn

pet şişeden su içerken yanıma koşa koşa gelip kapağından su içmek istiyor bitince de şişeyi çekiyor tekrar koyayım diye, gece uyurken çarşafın altına giriyor

AnneRoss

Kumunu temizlerken güzel temizliyo mu diye başımda beklemesi, sonra hemen temiz kuma totosunu kondurup suratıma baka baka kirletmesi ve yanımdan miyavlayarak (temizle köle) geçmesi sksldkdlf Mercimek çorbamı çalması, yanından geçerken laf atması ama yanına gidince de suratıma bakmaması... Kabında suyu olmasına rağmen benim bardağımdan içmekte ısrarcı olması, ben uyurken masadaki az dolu olan bardağı suya ulaşamıyo diye devirip yere akan suyu şıp şıp içmesi dksödödöd Enerjisi geldiğinde beni her seferinde kovalamaca oynamaya ikna etmesi, her sabah buzdolabının önünde malt ve yaş mama için yalvarması ve acıklı acıklı miyavlaması, akabinde insanların kedimi aç bırakıyorum sanmaları dksskdkdkfkf Tonla oyuncak almam ama suratına bakmayıp en sevdiği oyuncakların deri kemer köprüsü ve alüminyum folyodan top olması.. Çok var çokk sksldlf

elberp

Mesela mama kabı sürekli aynı odada ama bir kere oda içindeki yerini değiştirmiştim. Önceki yerinde de mamanın önünden geçerek yanıma gelip sevdirip mama kabına geri dönüp yemeye başlıyodu. Şimdi yeni yerinde de önce sevdiriyor sonra mamaya gidiyor.

Drawhel

Değişik şeyler var gerçekten benim kedimde su içmek istediği zaman, suyundan içmeye çalışmaz ama klozetin kapağını açıp oradan içmeye çalışıyor :(((

Drawhel

Ağır bir şey değil de sevmediği kokuları sıkmayı düşündüm, bu sefer de açayım derken patisine bir şey olmasından endişelendim ama koku sıkınca hem klozet hem kimyasal yalar falan biraz fazla kafam karıştı o durumda, dikkat ediyorum ben ama bir şekilde kaçıyor bide tam yakalıyorum bazen açarken çizmeli kedi gibi bakıyor buyur iç diyesim geliyor ajsjsjdjjx

Drawhel

@AnneRoss bizimkisi peçete delisi sjsjsjs tuvalet kağıdını sürükler getirir bana bakar top yapıp atayım diye atarım tutar getirir gel opiyim derim yaklasirim kafasını eğer atarım koşar getirir minik köpüşüm sanki ajsnsnd

Drawhel

@elberp benimkisi bilgisayarda olduğumu görünce leptaba saldırıyor :( bir kere arkadan leptabin ekranini aşağı bi çekti leptabi arkaya itmesem rahmetli olmuştu leptabim sjskdkd