Yüzüme Saldırıyor

Ben otururken birden bana bakıyor uzun uzun ve yüzüme atlıyor yanağını ısırıyor. gözüme bişey olucak diye korkuyorum .oyun oynamak istese koluma veya ayağıma atlamaz mi niye yüzüme atlıyor ? Bunu ben uyurken de yapıyor yüzümü ısırıyor sonra kafamı ısırıyor . Hemen kalkıyorum ama bir süredir böyle napabilirim?

2 CEVAP

Drawhel

Mama kabına gecelerin mama koyup uyuyun sabahları uyanınca da yapıyorlar, benim kızım da öyleydi artık geceleri mama koyduğum için alıştı sabahları kalkmıyor çok nadir canı sıkılırsa uyandırır. Yüzünüze atladığı zaman yanından ayrılın ve sevmeyin on beş yirmi dk kadar bunu her yaptığında ilginizi ondan çekerseniz bunun yanlış olduğunu anlayacaktır

Hee aynen bilirim o bakışı, bizimki de aynı da şimdi nadir yapıyor ama yapıyor yani. Av olarak görüyor, oyun için yapıyor falan ama gerçekten tehlikeli bir durum. Öyle baktığını farkettiğinizde hemen dikkatini dağıtın. Aynı odada uyumayın. Her an tetikte olmak çok can sıkıcı, av konumundasınız düşünsenize.