Kedinin Ağzı Kötü Kokuyor.

Leylikak

Kedim 6 aylık ve ağzı çok kötü kokuyor. İnternette dış değiştirdiği için olabilir yazıyor ve şuan kedim süt dişlerini döküyor ve yeni dişlerini çıkarıyor. Bu süreçte ağız kokusu normal midir?

6 CEVAP

yusufsaygin2

Bu süreçte ağız kokusu normal, yediği mamadan da olabilir bunu da göz önünde tutun. Kedinizin dişlerini düzenli aralıklarla kediler için özel yapılmış olan dış macunu ve fırçası ile taramanız iyi olacaktır. Ayrıca Gimcat'in ağız sağlığı ve kokusu için olan Denta tabs ödül mamasını da öneririm

yusufsaygin2

Kedi macunu ve fırçası ile fırçalamanız* olacaktı.. beyin karıştı..

bbeyzvv

diş etinde kızarıklık yoksa korkulacak bir şey yok

Leylikak

yusufsaygin2 teşekkürler tavsiyeleriniz için en kısa zamanda alacağım bu ürünleri.

Gimcat in tabketleri var ağız kokusunda etkili kullanının isterseniz

Gimcat in tabletleri var ağız kokusunda etkili kullanının isterseniz