Kedinin Altını Bezlemek?

gizemt77

Kedim üretrostomi ameliyatı olalı bir hafta olmasına rağmen iki kere dikişlerini atmayı başardı. Her gittiğimizde tekrar acılar içinde dikiş atılıyor hayvana(anestol ile uyuşturuyor ama elbet canı yanıyordur) Yakalık takmak işe yaramıyor. Son çözüm bunu düşündük, daha önce yapan oldu mu? Altını bezlerken vazelin sürsem tahrişi azaltabilir miyim? (Hassas olanların fotoğrafa bakmamasını rica ediyorum)

16 CEVAP

Siyammm

Dikkat dağıtın fln diyosunuzda 24 saat nasıl olacak o iş hava alan bı bez kullanın kalitelisinden yapıcak bişey yok