Tavsiyelere İhtiyacım Var

Minikbihter

Kedimi ilk sahiplendigimde anneannemin yanına getirdim 3 ay burda kaldık yarın eve gideceğim haftayada ailevi sebeplerden dolayı babaanemin yanına iki haftalığına gitmem gerekiyor ve yol 12-13 saate yakın sürüyor. Güvendiğim komşularım var onlara bırakabilirim ya da evimde bakmalarini rica edebilirim veya yanımda götürmeli miyim ne yapmalıyım bunca mekan değişikliği beni bile yoruyorken yavruyu nasıl yormasın tavsiyelerinize ihtiyacım var :/

5 CEVAP

Xsevvaloztrk

Kedinizi sürekli oradan oraya taşımayın zaten evinize gidince tanımadığı bi ortam üstüne birde başka bi eve gidicek çok stres olur yol da uzun baya komşularınızın bakmasını rica edin en iyisi bu olur.

Aylin9995

Petsurfer diye bir site var. O siteye bakmanizi tavsiye ederim :)

Minimesi

Ben kedimi benle getiriyorum tuvaletini yanıma koyuyorum gelirse giriyor zaten ama otobüsle gidecekseniz bilemem.

Minimesi

Minik komşuna güvenme bizim tanıdığımızın köyde husky si vardı 1 hafta tatile gitmiş komşuya vermiş komşuda ben bakmam diyip atmış adamda geri almadı şuan nerde bilmiyorum köpek görsem alcamda köpek yok hiçbiryerde

Minikbihter

Bu arada kedi otelleri kötü deneyimlerim sonucu benim için bir seçenek değil