Kedimin Çok Tüy Dökmesi

Arkadaşlar selam. Kedimde proplan kitten kullanıyorduk, açık mama. Normalde bu kadar dökülmezken bugün tüylerinde aşırı dökülme fark ettim. Bitmedi daha maması, hareketlerinde yavaşlık vs yok. Nasıl önleyebilirim dökülmeyi? Özel veterinere götürecek durumda değilim o sebeple buraya başvuruyorum.

20 CEVAP

tavuk cok tuy dökümü yapıyor balıklı alin ve duzenli tarayin derim

sltnbkrk

Yumurtanın sarısıyla yaklaşık bir çay bardağının 3/2 si kadar sütü karıştır ver her gün yaklaşık bir veya iki hafta sonra tüy dökülmesi de azalma olur mutlaka yada süt yerine yeni doğan süt tozları var onlardan da koyup aynı şekilde yumurta sarısı ve suyla karıştırıp verebilirsin o çok çok daha iyi gelir ve aynı zamanda kedinin güçlendiğini de göreceksin yedi doğan sütü kullanırsa fiyatı da uygun 25 tlye aldım ben Bi paketini ve baya da gidiyo