Dışkıda İnsan Saçı

bngs

kedimin dışkısında bi kaç gündür insan saçı görüyorum evide sürekli süpürürüz tabiki illa bi iki telde olsa düşer ama neden yiyor veya neden var anlamadım mama kabınada düşmemiş

8 CEVAP

Minimesi

Bngs ipler falan ilgisini çekiyor kedilerin ondan benim kedimde ip yemişti tuvaletini yapınca popusuna takılmış sonra gittiği heryeri mahvetti

bngs

ben farketmeden halı ipi vs mi yapıyor acaba çünkğ ipler bi kutuda

Minimesi

Bilmemki ne kadar temizlesinizde onlar bir yerden buluyor

bbeyzvv

malt veriyorsanız sorun olmaz

elberp

Ne kadar süpürsek de yerde saç olabiliyor. Malt macun verdiğim için bol bol kendi tüyünü ve bazen bizim saçlarımızı görüyorum dışkısında.

Ayseenur10

Aman ip konusunda dikkatli olun çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Evde buğday ekip çim yapabilirsiniz yemeyi seviyorlar ama malt kullanımınada devam edin

gim cat anti hairball malt verirseniz hiçbir şeyi kalmaz çok normal endişelenmenize gerek yok geçmiş olsun

Bcanaydn

Bir dönem kakasından hep hasır ip çıkıyordu ve evde hasıra dair hiç bir şey yoktu. Haşa daha nerden bulup yediğini bulamadım bu aralar çıkmıyor büyük ihtimalle tüketti. Saç bizde de var bulduğunu yeme huyu vardır