Diş Dökümü Ve Halsizlik

nilayy24

Arkadaşlar kedim dün süt dişini düşürdü bir tane, az önce baktım ağzına tam karşısındaki diş de sallanıyor,normalde akşamları hareketli olan kedim bugün halsiz öylece yatıyor.. Normal midir bu durum

3 CEVAP

Yuusuft

Kediden kediye göre değişkenlik gösterebilir bu durum şuan benim kedimin diş değişim dönemi ve 3 4 günde bir diş buluyorum biyerlerde ama gayet hareketli ve oyuncu ama önceki kedimde iştah kaybı olmuştu biraz ama bu kediler için basit bişey siz fark etmeden eski dişleri düşmüş ve yenileri çıkmış oluyor

Minimesi

Bencede kediden kediye değişir biz kedimin düşen dişleri hiç görmedik galiba hepsini yedi bizimki hep normal enerjisindeydi

nilayy24

Teşekkür ederim :)