Cok Acil Yardım

Erica

Selam arkadaslar sokakta 2 tane yetişkin kardeş kedi var. İkisi de cook zayıf ve burunları nefes alırken tıkalı gibi ses geliyor sürekli hapşırıyorlar. Nezle gibi. Bildiğiniz bir ilaç ya da yapabileceğim bişey varmı. Hiçbir bilgim yok cok zor durumdalar birşeyler yapmam gerekiyor. Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaslar yardım ederseniz büyük iyilik olacak. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

kubraturan

İstanbulda yaşıyosanız eğer fatih hayvan hastanesine götürebilirsiniz. Muayene de ücretsiz sanırım

Erica

İzmir üçkuyular da yaşıyorum. Sürekli ses gelıyo burunları tıkanık ve hapşırınca etrafa sıçrıyor. Gözleri de akıntılı ama burun daha beter durumda. Evde kendi kedim olmasa iyileşene kadar eve almak isterdim cok zor durumdalar.