15Kg Mama Kaç Ay Yetiyor

abyso_os

15 kg mystic yavru kedi maması bir kediye kaç ay yetiyor?

16 CEVAP

yusufsaygin2

12-15 ay arası gider diye düşünüyorum.

Kediden kediye ve mamanin kalitesine göre değişir ben 4 u yavru 1 i yetişkin(11 aylık) kediye 2 kg mamayi 1.5 - 2 haftada bitiyorum

kubraturan

10 ay gider bence

Xsevvaloztrk

1 ayda hemen hemen 1, 1.5 kg mama tüketiyorlar baya gider.

Bllmn

Biz 2 kediye 5 ay falan yettiriyoruz

Ceyday

Yavru olduğu için 12-15 ay arası yeter

zimmer

10 ayda bayatlamıyor mu mama?

bbeyzvv

3 kediye 3 ay gidiyor bir kediye 9-10 ay gider

Poficann

Bayır bayatlamıyor ben de 15 kg lik paket mama alıyorum

Poficann

Hayır**

FloorGang

15 kiloluk mystic alan var mı? Benim aldığım 1,5 kiloluk olanın kilidi yırtıldı aynı şey 15 kiloluk da olursa bayatlar değil mi?

Azra00

Benim kedim ayda 2 kiloua yakın yemesine rağmen aşirı bir kilosu yok, arkadaşımın kedisi ayda 1.5 kilo yiyo ama benim kedimden daha şişman. Her kedi için değişiyor bence o yüzden kendi kedinizin yemesine göre tahmin edebilirsiniz ancak.

abyso_os

çok teşekkür ederim

bbeyzvv

hava almayan mama son tüketim tarihine kadar bayatlamaz minik hava almayan kutulara kaplara koyarsınız bizimki hemen bittiğinden 2 tane büyük bidon kullanıyorum ama siz daha küçük tercih edin

bbeyzvv

hava almayan mama son tüketim tarihine kadar bayatlamaz minik hava almayan kutulara kaplara koyarsınız bizimki hemen bittiğinden 2 tane büyük bidon kullanıyorum ama siz daha küçük tercih edin