Kedim Kisirlasma Sonrası Kaka Yapmadı?

Gigid

Merhabalar erkek kedimi 2 gün önce kisirlatirdik fakat kaka yapmadı halen ne yapabiliriz bir sorun olur mu çok endişelendim idrarını yapmıştı ama kaka yapmıyor her zaman ki gibi kumuna mi yapar ne yapacagimi bilmiyorum ameliyatlı bölgeyi yalamaya calisiyor engelliyoruz tuvalet sonrası ne yapmalıyım yardım eder mısınız şimdiden çok tesekkurler

3 CEVAP

Drawhel

Bagirsaklarinda sorun oluşmuş olabilir, vet. Bunu gözlemlemeli aslında, ameliyattan sonra dışkısına bakiyorlar, başka bir vet. İle görüşün bence.

Minikmuezza

Zeytinyagi denemenizi tavsiye ederim yapar buyuk ihtimalle hemde diskiyi yumusatip kolay gecis saglar

Ozge00

Ameliyattan sonra ilk günler sıvı şeyler vermek lazimdir. Yoğurt,tavuk suyu, yas mama vs verin.