Kedim Çok Uysallaştı

Patsociko

Merhabalar,
karakteri dolayısıyla kendisini pek sevdirmeyen benden başka bir insana pek kibar olmayan oyuncu Dünyalar güzeli bir buçuk yaşındaki kızım şu 1 aydır mıy mıy sürekli sevilmek istiyor. Hayatta kucak sevmeyen çocuk kucağıma yatıyor burnuma öpücükler konduruyor. İştahı yerinde oyunculuğu bir tık azaldı daha sakin daha ılımlı hiç alışık olmadığımız bir kediye döndü yaşı büyüdükçe uysallaşıyorlar mı yoksa depresyonda da ben mi anlamıyorum.

2 CEVAP

Bikedi

Ne guzel keske benimki de oyle olsa. Artik yaramazlik zanani gecmis olgunlasiyor. Zaten kisirsa daha uslu oluyorlarmis.

mkfsnbl

Bizimkisi de bir çıkarı olmadan asla yapmaz böyle şeyleri