Kedimin Karnindan Gelen Sesler

Bikedi

Merhaba kedim bu gun degisik birsey yemedi ama karnindan garip sesler geliyir. Su siriltisi gibi, arada guruldama gibi sesler. Elimi karnina koydum hissediyorum sanki karninda kipir kipir birseyler gidip geliyor. Gaz midir? Midesi mi bozuldu? İshal mi olacak? Daha once karsilasmadim.

4 CEVAP

mrrevewee

bu aralar sıcaktan soğuk yerlerde yatmayı tercih ediyorlar eğer mermer vb yerlerde yatıyorsa üşütmüş olabilir kakasını gözlemlemeye çalışın ama bazen yemek ve su içtikten sonra da guruldamalar oluyor

mrrevewee

bu arada çok tatlı maşallah

Bikedi

Cok tesekkur ederim. Bu fotografinda minicikti simdi dana oldu:)

mrrevewee

çok çabuk büyüyorlar :)))))