Kedim Hızlı Nefes Alıp Veriyor

mrvcick

Kedim yaklaşıp 1,5 ay önce doğum yaptı. Son 1 aydır aşırı zayıfladı emzirmeden dolayı. Ama son zamanlarda çok hızlı nefes alıp verdiğini gözlemliyorum acaba bu durumun tüm bu hamileliktir, emzirmedir, zayıflamadır vs ilgisi olabilir mi? Yemesi içmesi gayet yerinde, tüyleri çok sağlıklı, halsiz vs de değil. Nefes alırkende ağzı açık olmuyor.

4 CEVAP

bbeyzvv

sıcaklıyorlar özellikle emzirmede vs normal bunlar kitten mama kullanmayı unutmayın

mkayhan33

Benim kedim de 5 aylık, 5 metre koşsun köpeklerin yaptığı gibi ağzı açık dili dışarıda nefes alıyor. Bir solunum problemi mi var yoksa normal bir durum mu bilemedim.

bbeyzvv

evet devam edin çünkü çok kilo verecek annelik çok zor bizimki obezliğe giderken normal sınırının altına düşüyodu az kalsın kitten kullandığımız halde yavrular 2,5 aylık olur olmaz kısırlaştırmanızı öneririm

mrvcick

Kitten mamayı hamile kaldığından beri kullanıyordum ancak son zamanlarda dışkılaması iyice yumuşak olmaya başladı o yüzden bizde hassas mideler için olan mamaya yöneldik, kitten a devam mı etmeliyim?