Kedim Heryeri Kaka Yapmış?

Simgebykl

Kakasının üstünü örtmemiş tuvaleti çok kötü kokuyordu, heryere bulaştırmıs koltuklara halılara... kakasından patisi gözükmüyordu. İshal gibide değildi ama çok fazla koku vardı neden acaba?

1 CEVAP

bbeyzvv

kakada bir kerelik değişim tek başına önemli değildir tekrarlarsa veya ek belirtiler(ateş kusma ishal halsizlik iştahsızlık vs) olursa ciddiye alınır

her zaman yediğinden değişik bir şey yedi mi ve kum temiz miydi kum kirli olunca bazen kapatmıyorlar