Kısır Kedim İçin Hangi Mamaları Kullanmaliyiz?

gigiced

Kedim kisirlasali 3 gün oldu mama olarak ileride kısırlaştırılmış kedi mamasi mi vermeliyim bu konu hakkında bir bilgim yok diğer yetişkin kedi kuru mamalarindan versek bir yan etkisi olur mu hangi marka kullanmalıyım erkek kedim sağlığı için hangi mama iyi olur

2 CEVAP

bbeyzvv

erkek kedilerde özellikle mama çok önemli idrar yollarında kristalleşme olmaması için düşük magnezyum oranlı mama kullanmak lazım yani kısır kedi maması şart aşamalı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz marka önerisi (pahalıdan ucuza): acana orijen instinct , fitmin nd , mystic

cigdemacici

Biz advance ve felicia kullaniyoruz cok memnunuz. İçeriğin de idrar yollari sagligi icin de yardimci olanlar var