Kedinin Dışarı Kaçması

Kuzucansu44

Kedimi dışarıya çıkartıyorum ama bi yürüyo bi yürümüyor. Bu yüzden artık çıkarmayacağım, tasmayı da sevmiyor Bu kedim benimle kalmıyor annemler de kalıyor. Annemler de geçici olarak bir apartmanda oturuyorlar. Fakat dışarıyı seviyor, çıkmak için kapıda sürekli miyavlıyor. Tasmasını takıp dışarı çıkınca yürümüyor. Ama tasmasız çıksa yürür. Balkonda durmayı çok seviyor, normalde kaçmazdı ama bugün balkondayken birden atladı(yüksek değil). Annem hemen gitti, kedim de apartmana girdi, eve geldi. Ama annem gitmese muhtemelen gezicekti. Geri gelir muhtemelen ama şuan henüz kısır değil. İğnenin etkisi de geçmek üzere olduğu için 1 ay sonra falan kısırlaştırma operasyonu olacak. Kısırlaştırıldıktan sonra dışarı salmayı düşünüyoruz. Burada birçok kişi böyle yapıyor zaten. Kedisi böyle gezip gelen çok arkadaşım var. İlk başta beraber çıkarız sonra kendisi gider. Dışarıya salmayı istiyorum çünkü kapıda çok miyavlıyor. Gece gündüz kapıda, bazen de balkonun önünde miyavlıyor. Kedisini dışarı salan var mı acaba aranızda. Bu arada olabilecek tehlikelerin farkındayım, ben kedisi böyle gezen var mı diye soruyorum ve sadece bu soruya cevap istiyorum, lütfen ❤️❤️

3 CEVAP

mrrevewee

kediyi dışarı salmak çok zahmetli bir iş dışarıda köpekler zarar verebilir araba çarpabilir biri alıp eve götürebilir kaybolabilir bu ihtimalleri düşünmeniz gerek ben olsam asla dışarı salmazdım

gokceecemh

daha kısırlaştırılmadığı için kapıda durması vs normal. benim kedim yazlıkta çıkıp sitede dolaşıp geliyordu. Salmanızı önermem , kayboldu.

Kuzucansu44

Burada köpekleri içeri almıyorlar, kedinin bizim olduğu nu herkes biliyor bu yüzden kimse almaz. Kaybolma ihtimalini düşündük bu yüzden künyesi var