Çok Acil (Reflor Kullanım)

senabayazt

kedim ishal kakasıyla her tarafı batırıyor suyla değil YAŞ MAMAYLA REFLOR şase KARIŞTIRIP VERSEM İŞE YARAR MI

7 CEVAP

Ozge00

Veterinere danışmadan yapmayın. Ishalin nedeni ne Ona gore tedavi uygulanır.

senabayazt

mama geçişinden kaynaklı tek merak ettiğim suyla değil yaş mamayla karıştırıp versem şaseyi etki eder mi

senabayazt

yoksa illa su ile mi olması lazım sadece öyle mi işe yarıyor ve ne kadar sürede etki eder

Ozge00

Tavul göğsü haşlayıp verin. Mama kaynaklı ise zaten gecer iki güne.

Ozge00

Bir de mamaya direkt gecmediniz umarım, karıştırılarak veriliyor bir sure.

Gozdin

Yaş mama ishali de artırabilir. Yoğurtla da verebilirsiniz. Hiç olmadı kuru kuru da bir şekilde ağzına dökün. Ama ishalin nedenini öğrenmeniz en önemlisi.

senabayazt

yok matisse mamadan kaynaklı nd mamaya geçtim ve bir haftada geçiş yaptım karıştırarak ani geçiş olmadı 1 tatlı kaşığı yaş mamaya yarısını döküp veriyorum günde bi kez yarında patates haşlayıp vereceğim bi öğün sizde uygun mu