Kedimin Gözünde Bir Problem Var

Deniz2009

Merhaba kedim iki aylık uc gün önce ameliyat oldu göz kapakları içeri dönük olduğu için ama gözünde bir matlık oluştu ve göz bebeğinin rengi değişti veteriner hersey yolunda diyor ama bir terslik var matlaşıyor gözü

4 CEVAP

sekerfare21

Gecmis olsun, bana kalirsa direkt baska bir veterinere fotograflarini gonderin.

sekerfare21

Gecmis olsun, bana kalirsa direkt baska bir veterinere fotograflarini gonderin.

derya1616

kesinlikle baska bir veteriner bulun.cok gecmis olsun.

Deniz2009

İki veterinere daha sordum gebzenin veterinerleri hep aynı cevabı veriyorlar korkuyorum gözünü kaybetmesinden teşekkür ederim