Kedime Koronavirüs Teşhisi Kondu.

gokceecemh

merhaba, üç aylık tekir bir kedi sahiplendim. Koronavirüs teşhisi kondu. tedavisi yokmuş, bu konuda TECRÜBESİ OLANLAR YANITLAYABİLİR Mİ? NELERE DİKKAT ETMELİYİM, EKSTRA ÖNERİLERİNİZ VS..

4 CEVAP

Milovat

Korona virüsün evet tedavisi yok, aşısı var ancak o da ülkemizde yok. Yine de durumu ve belirtilerini hafifletmek için çeşitli tedaviler uyguluyorlar. https://youtu.be/mGe_my3MnvY buradan çeşitli bilgileri edinebilirsiniz. Çok geçmiş olsun.

Ben internette görmüştüm hayvanlar için aşısı var yazıyofu cidden tedavisi yok muymuş?

_claudia_

Aa nasıl tedavisi olmaz başka bir veterinere daha sorun lütfen, fib ile aynı tedavi uygulanmıyor mu? yurt dışından gelen bir ilacı var diye biliyorum hatta sosyal medyada bir kedi için 6 bin tl toplandı ama sahibi bütün kanıtları hatta veteriner imzasını dahi gösterdi birlik olup hastalıktan kurtardılar kediyi çok masraflı sahibi de günde 4 bin kişiye takip isteği yollayarak çok uğraşmıştı. İnşallah vardır tedavisi :(

Ozge00

Başka bir veterinere de danışın emin olmak için